Sąrašas prekių pagal gamintoją Burg Wachter

puslapyje
Rodoma 1 - 16 iš 49 prekių
 • 34,00 € Turim
  Į duris/sienelę įmontuoti skirtas rėmas/anga korespondensijai įmesti.  Tinkama durims/sienoms nuo 20 mm storio, galimas baltos, sidabro ir rudos spalvos. Pagamintas Vokietijoje.
 • 67,00 € Turim
  Ši pašto dėžutė skirta naudoti lauke. Nerūdijančio plieno pašto dėžutė tiems, kas ieško siauros pašto dėžutės. Turi langelį, kur galima užrašyti adresą arba palikti tuščią, tam kad matytųsi ar yra korespondensijos. Į pakuotę įeina tvirtinimui reikalingi priedai. Pagaminta Vokietijoje. Turime sandėlyje.
 • 65,00 € Turim
  Amerikietiško stiliaus pašto dęžutė, juodos spalvos, pagaminta iš cinkuoto plieno, Vokietijoje. Turime sandėlyje juodos spalvos. Galima užsakyti baltos ar  sidabro spalvos. Prie pašto dėžutės galima užsakyti ir tvirtinimo stovą, galimas tik juodos spalvos. Šiuo metu sandėlyje turime.
 • 299,00 € Turim
  Klasikinio dizaino, solidi ir įspūdinga pašto dėžutė, pagaminta iš ketaus ir aliuminio lydinio, Vokietijoje. Išskirtinė detalė Jūsų namo eksterjerui! Galimos balta, žalia ir bronzinės spalvos.
 • 299,00 € Turim
  Klasikinio dizaino, solidi ir įspūdinga pašto dėžutė, pagaminta iš ketaus ir aliuminio lydinio, Vokietijoje. Išskirtinė detalė Jūsų namo eksterjerui! Galimos balta, žalia ir bronzinės spalvos. Šios prekės šiuo metu sandėlyje neturime, galima užsisakyti.
 • 299,00 € Turim
  Klasikinio dizaino, solidi ir įspūdinga pašto dėžutė, pagaminta iš lieto aliuminio, Vokietijoje. Išskirtinė detalė Jūsų namo eksterjerui! Galimos balta, žalia ir bronzinės spalvos.
 • 99,00 € Turim
  Erdvi pašto dėžutė pagaminta iš nerūdijančio plieno. Galima sujungti keletą pašto dėžučių pvz. sublokuotiems namams ar daugiabučiams. Pašto dėžutės su skylėmis sujungimui tarpusavyje kaina 103 eur. Turime sandėlyje.
 • 187,00 € Turim
  Išskirtinio dizaino pašto dėžutė. Pagaminta iš aukšos kokybės plastiko, atsparaus įvairių oro sąlygų poveikiui. Dežutė turi blizgantį "fortepijono" efektą bei vidinį apšvietimą, žalios spalvos. Ši dėžutė nesandėliuojama, galima užsakyti el. p.laima@dekora.lt arba tel. 862029047
 • 45,00 € Turim
  Pašto dėžutė pagaminta iš cinkuoto plieno, ne didelė. Turi langelį, per kurį matosi ar yra korespondensijos bei langelį adresui ar pavardei įrašyti. Į pakuotę įeina tvirtinimui reikalingi priedai. Galima balta bei ruda spalva. Pagaminta Vokietijoje. Šiuo metu  neturime sandėlyje, gaima užsakyti el. p dekora@dekora.lt
 • 128,00 € Turim
  Klasikinio dizaino, baltos spalvos pašto dėžutė, pagaminta Vokietijoje iš galvanizuoto plieno. Galimos trys spalvos: balta, žalia, tamsiai pilka. Šiuo metu sandėlyje šio gaminio neturime, galime  užsakyti, tel. 862029047, el. p. dekora@dekora.lt
 • 128,00 € Turim
  Klasikinio dizaino, tamsiai pilkos spalvos pašto dėžutė, pagaminta Vokietijoje iš galvanizuoto plieno. Galimos trys spalvos: balta, žalia, tamsiai pilka. Turime sandėlyje. 5 metų garantija.
 • 128,00 € Turim
  Klasikinio dizaino, žalios spalvos pašto dėžutė, pagaminta Vokietijoje iš galvanizuoto plieno. Galimos trys spalvos: balta, žalia, tamsiai pilka. Šiuo metu sandėlyje šio gaminio neturime, galime  užsakyti, tel. 862029047, el. p. dekora@dekora.lt
 • 75,00 € Turim
  Modernaus dizaino pašto dėžutė, korpusas pagamintas iš aukštos kokybės cinkuoto plieno,  matinės juodos spalvos, priekinė dalis pagaminta iš nerūdijančio plieno. Pagaminta Vokietijoje. Turime sandėlyje.
 • 93,00 € Turim
  Pašto dėžutė pagaminta iš nerūdijančio plieno. Turi langelį namo numeriui užrašyti, kuris tamsiu paros metu apšviečiamas integruoto LED. Turi laikraščiams skirtą dėtuvę. Pagaminta Vokietijoje. Šiuo  metu neturime sandėlyje, užsakoma el.p. dekora@dekora.lt arba tel. 862029047.
 • 99,00 € Turim
  Modernaus dizaino pašto dėžutė iš nerūdijančio plieno. Pagaminta Vokietijoje. Šiuo metu sandėlyje neturime, galima užsakyti el.p. dekora@dekora.lt arba tel. 862029047.
 • 92,00 € Turim
  Modernaus dizaino pašto dėžutė, pagaminta iš galvanizuoto plieno, Vokietijoje. Šiuo metu sandėlyje šio gaminio neturime, galime  užsakyti, tel. 862029047, el. p. dekora@dekora.lt
Rodoma 1 - 16 iš 49 prekių

Peržiūrėtos

Nėra peržiūrėtų prekių

Meniu